Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :

В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон :


Поиск по сайту
Новорічні та випускні свята в торгово-кулінарному ліцеї

   Напередодні Нового року в Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцеї відбулася подвійна подія. Учні, їх батьки та викладачі стали гостями феєричного новорічного свята, яке також співпало з випускним для 25-ти молодих кваліфікованих працівників – кухарів-кондитерів.

   Головні урочистості, звичайно, були присвячені випускникам. В цей день вони отримали стартову путівку у доросле життя. Директор ліцею Наталія Шумілкіна вручила кожному випускнику перший у їх житті державний документ про освіту та побажала всім успішного майбутнього, здійснення мрій та досягання намічених цілей. Керівництво і викладачі ліцею подякували батькам випускників за їх батьківську працю, активність та небайдужість у вихованні дітей. А молоді люди у свою чергу добрим словом згадали кожного викладача та майстра, завдяки яким вони здобули знання та професійні навички.

    На новорічному святі ліцеїсти подарували гостям різноманітні вокальні та танцювальні номери. Багато сміху та доброго гумору викликала акторська майстерність учнів та викладачів в цікавих та повчальних життєвих сценках-гуморесках.

    По закінченню святкування випускники поділилися своїми планами на майбутнє. Ганна Бєлова вже працює по спеціальності, але бажає навчатися далі на заочному відділенні за своєю професією. Даниїл Урсол планує піти вчитися в технікум, а Віталіні Катецькій дуже б хотілося вивчитися та прийти у рідний торгово-кулінарний ліцей працювати майстром. І нехай у ці новорічні та різдвяні свята здійсняться мрії, та всі починання стануть успішними!
Евеліна Богданова 

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее