Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
За минулий тиждень у Лисичанську міську раду надійшло 110 звернень громадян

   За минулий тиждень у Лисичанську міську раду надійшло 110 звернень громадян, з яких 13 - в ході особистих прийомів, 12 - письмових звернень, 85 - дзвінки на Урядову гарячу лінію.

  Так, на Урядову гарячу лінію надходили дзвінки  з приводу невиплати соціальної допомоги одиноким матерям і при народженні дитини за січень 2016р.

  Відзначимо, що найбільш актуальними минулого тижня були питання комунального характеру, водопостачання і водовідведення, а також електропостачання та відсутність опалення.

   Крім того, продовжують надходити звернення, що стосуються соціального захисту, захисту прав споживачів, земельних відносин та оренди землі, створення секції настільного тенісу в одній зі шкіл міста.

   Також надійшла подяка міському голові м.Лисичанськ Сергію Шилін від мешканки нашого міста за сприяння у відновленні водопостачання в будинку за адресою її проживання.

   Усі звернення взяті на контроль і передані у відповідні служби та відділи на виконання. Порушень термінів розгляду звернень громадян немає, всі відповіді надаються вчасно.

   Відділ по роботі з листами та зверненнями громадян

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее