Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
Мистецтво читання

   Читання - це мистецтво і одне з кращих часів проведення, що дозволяють ставати краще. Читання варто сприймати як творчий процес вилучення сенсу з письмового або друкованого тексту. Хороше читання є актом любові до нього, як до процесу, погане читання є егоїзмом, який супроводжується невірним тлумаченням авторського тексту.

    Саме за цією темою було проведено урок-дискусію  у загальноосвітній школі I-III  ступенів № 30. У цікавій формі пройшла ця зустріч, юнаки та дівчата із розповіді бібліотекарів дізнались про те, що книги, прочитані в дитинстві та юності часто запам’ятовуються на все життя, впливають на подальший розвиток особистості, на світосприймання, виробляють певні норми поведінки, тому так важливо читання та якість обраної літератури, а по завершенню уроку всі разом дискутували на тему: «Що я вкладаю в поняття читання».

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее