Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Володимир Сосюра - легендарна постать нашого міста

Протягом січня у закладах культури відбулась низка заходів до дня народження видатного поета та нашого земляка Володимира Миколайовича Сосюри.

Зокрема, у меморіальному музею ім. В.М. Сосюри відбувся літературний вечір «Він наш поет, він наша слава» для учнів ЗОШ № 4. Під час заходу мова йшла про нелегкий творчій шлях видатного поета-лірика і нашого земляка Володимира Сосюри. Присутні ознайомилися з його ліричною поезією, прослухали вірші у виконанні поета в аудіозапису «Такий я ніжний, такий тривожний» та «Пам’ятаю вишні поспівали», а учасниці художньої самодіяльності ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська декламували вірші поета «Так ніхто не кохав», «Білі акації будуть цвісти», «Люблю весну».

«Я з вами, всім серцем я з вами!»під такою назвою в Лисичанському міському краєзнавчому музею пройшов урок-екскурсія для учнівської молоді міста, піч час якого присутні ознайомились з експозицією, яка демонструє особисті речі Володимира Сосюри.

Під час заходу організатори зазначили важливість постаті такого масштабу, як Володимир Сосюра, який у своїх віршах прославив наш край.

Нагадаємо, що легендарний вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну» перш за все відображає всю любов і повагу українців до Батьківщини. Любов до неньки — України неможлива без любові до рідного слова. Немає мови — немає народу, нації. Це усвідомлював поет й чимало своїх віршів присвятив рідній мові. У його творах звучить синівська любов до рідного слова, заклик не соромитися, не цуратися материнської мови, любити, берегти і збагачувати її. Володимир Сосюра— талановитий поет-лірик, співець боротьби і кохання, неперевершений майстер чарівного слова.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости
· У Лисичанській міській раді обговорил...

· Зустріч міського голови Сергія Дунаєв...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем