Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Мари...
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Марией Казминой :

Встреча руководства КТП с жителями района Проле...
Встреча руководства КТП с жителями района Пролетарск :


Поиск по сайту
«Технологічна освіта»

   19 січня 2016 року для студентів 3-х курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Технологічна освіта» відбулася настановча конференція з педагогічної практики «Пробні уроки».

   На конференції були присутні завідувач НВП А.Л. Ігнатуша та методисти з практики. Завідувач НВП представила студентам першочергові завдання практики: забезпечення практичного пізнання студентом закономірностей професійної діяльності та оволодіння способами організації, вміння вирішувати конкретні методичні завдання відповідно до умов педагогічного процесу; виховання у студентів потреби систематично поповнювати свої знання і творчо застосовувати їх на практиці.

   Методисти з практичної підготовки Шевирьова І.Г., Брюховецька О.А., Осіпов І.В. познайомили студентів з метою практики, яка полягає у розвитку у студентів умінь здійснювати діяльність з навчання предметів в початкових класах загальноосвітньої школи на базі сформованих у них компетенцій та знань з теорії відповідних предметів, педагогіки та психології, уміння поєднувати теоретичні знання з методик з практичною діяльністю навчання учнів.

   Студенти познайомились із своїми обов'язками. Для них було представлено зразки документації, вимоги до правильного оформлення документації, титульну сторінку оформлення конспекту уроку, зразки кращих конспектів уроків та приклади оформлення звіту.

   Також студентами були надані схеми аналізу уроків та схему самоаналізу. Методисти додали додаткову інформацію про графіки консультацій з практики, а старости познайомили студентів груп з графіком пробних уроків.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее