Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Українська земля – універсальна скарбниця

    Українська земля – універсальна скарбниця, яка багата й щедра на талановитих світочів науки та культури. Вона пода¬рувала людству цілу плеяду геніальних композиторів і по¬етів, письменників і живописців, учених і винахідників. Тож, 1 лютого 2016 року для студентів 2-х курсів всіх спеціальностей в рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбулася презентація проекту «Нашого цвіту – по всьому світу», авторами якого стали викладачі загальнотехнічних дисциплін Демченко П.Є. та Брюховецька О.А.

   Так творцями перших літаків, вертольотів і ракет, теоретиками і практиками космосу, конструкторами кораблів були саме українці: один із піонерів ракетної техніки і теорії космічних польотів - Юрій Кондратюк (Олександр Шаргей); конструктор космічних систем - Сергій Корольов; конструктор турбореактивних двигунів, академік - Архип Люлька.

   Незаслужено забуті в Україні імена видатних фізиків Івана Пулюя, Олександра Смакули, винахідника Бориса Грабовського та інших.
            
   Результати діяльності вчених фізиків, винахідників за межами України, куди занесли їх буремні вітри історії двадцятого століття, можна вважати набутком не тільки тих народів і держав, у яких вони жили, але і частиною наукового потенціалу української нації.

  Творчий проект «Нашого цвіту – по всьому світу» змінив уявлення студентів про внесок українських вчених у розвиток світової науки. Тому, майбутні педагоги, як ніхто інші, повинні бути патріотами своєї держави, завжди пам'ятати про свій святий обов'язок - пам'ятати свою історію, знати імена своїх вчених, світочів науки і культури, пропагувати та поширювати їх надбання серед підростаючого покоління. Інакше самоусвідомлення українців, як нації, буде неможливе.
            

Підготувала: Брюховецька О.А.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее