Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Мари...
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Марией Казминой :

Встреча руководства КТП с жителями района Проле...
Встреча руководства КТП с жителями района Пролетарск :


Поиск по сайту
Зустрічі з лікарем-інфекціоністом

   Реалізація завдань формування саногенного мислення у студентської молоді успішно відбулася 02.02.2015 року під час зустрічі з лікарем-інфекціоністом міської поліклініки Побоженко С.Б. та лікарем-методистом кабінету санітарної просвіти центральної міської лікарні Віхровою Л.О.

Вони ознайомили студентів з інформацією про стан захворюваності на грип у місті, засобами його профілактики. Спеціалісти розповідали про шляхи передачі вірусу, симптоми зараження інфекцією, стан хворої людини, особливості перебігу захворювання та можливі ускладнення.

   Особливо приділили увагу інформації щодо попередження та профілактики на грип. Цінною рекомендацією для студентів стали запропоновані варіанти уникнення масових компаній в замкнених приміщеннях, необхідність провітрювання, дотримання правил особистої гігієни, підтримки власної імунної системи шляхом вакцинації, закалювання та вживання вітамінізованої їжі, напоїв.

   Учасники зустрічі отримали цінну інформацію, прониклися думками про власне здоров'я та були вдячні медикам за зрозумілу, цікаву та своєчасну лекцію.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее