Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Про промислові та інвестиційні перспективи Луганщини

   Про промислові та інвестиційні перспективи Луганщини розповів на брифінгу для ЗМІ у прес-центрі Луганської облдержадміністрації директор Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Максим Шахов.

   Він сказав, що пріоритетними напрямками роботи Департаменту, який він очолює, є відновлення промисловості, ліній енергопостачання області, впровадження енергозбереження, розвиток інфраструктури Луганщини. Щодо відновлення зруйнованих ліній енергопостачання — вже відновлено більше 50% зруйнованих збройним конфліктом об’єктів електропостачання Луганщини. Протягом одного-двох місяців планується відновити включення Луганщини до єдиної енергосистеми України. Це дасть змогу відновити промислове виробництво на крупних хімічних підприємствах області, таких як «Сєвєродонецький «Азот» та «Ліник».

   Максим Володимирович розповів, що зі всіма великими промисловими підприємствами будуть підписанні меморандуми про співпрацю, в яких будуть прописані обов’язки як підприємств, так і облдержадміністрації у спільній праці по відновленню й розвитку промислового потенціалу Луганщини.

   Щодо енергозбереження, першими закладами, в яких впроваджуватимуться ці технології, будуть заклади соціальної сфери — школи, дитячі садочки. Цієї зими проводиться енергоаудіт зазначених закладів. У наступному році на цих об’єктах будуть виконані роботи по енергозбереженню, що дозволить у майбутньому значно знизити витрати на опалення.

   Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Похожие новости
· Про результати діяльності спостережно...

<
Последнее в фотогалерее