Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
«Краса і здоров'я» за темою «Цінності – які не мають ціни»

    8 грудня відбулося чергове засідання валеологічної студії «Краса і здоров'я» за темою «Цінності – які не мають ціни». В засіданні доцільно інтегрувалися різні форми роботи: дискусії, рішення сюжетно-рольових завдань, проблемні питання, використання інформаційно-комунікативних технологій.

   Учасники засідання поглибили знання, пов'язані з поняттям «толерантність», з основними рисами толерантної і інтолерантної особистості. В ході вирішення завдань та обговорення питань вчилися аналізувати себе та оточуючих людей в різних ситуаціях, знаходити шляхи виходу з конфліктів.

   Студенти показали свої бачення про те, що у сучасному суспільстві не можна жити без протиріч, що люди завжди відрізняться поглядами, смаками, вподобаннями. Але, поряд з цим, дійшли до висновку, що любі протиріччя не можна доводити до конфліктів, задля збереження душевного, психічного і фізичного здоров'я.

   Робота валеологічної студії триває…

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее