Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
«Молодь – за здоровий спосіб життя!»

    Лекція «Молодь – за здоровий спосіб життя!» сприяла подальшій реалізації завдань щодо формування саногенного мислення у студентської молоді. Вона відбулася 9 лютого 2016 року під час зустрічі з лікарем-дерматовенерологом міського шкірновенерологічного диспансеру Борщевим Геннадієм Вікторовичем.

   У цікавій бесіді зі студентами лікар розповів про шляхи передачі, особливості протікання та особливості лікування різних хвороб, що передаються статевим шляхом. Розмова відбулася і про можливі проблеми шкіри, що можуть виникнути при порушенні правил особистої гігієни. Геннадій Вікторович наголошував на необхідності щоденної побутової та навчальної гігієни, ознайомив присутніх з особливостями протікання основних шкіряних та сечостатевих захворювань, на які можна захворіти у холодний період року. Лікар попередив молодь про необхідність тепло одягатися, про небезпеки, що можуть чекати у погоні за модою або молодіжним стилем.

   Студенти проявили високу активність у обговоренні проблеми. Вони цікавилися різними аспектами гігієни власного життя та збереження здоров'я. Геннадій Вікторович у доступній формі відповів на всі запитання і побажав молоді залишатися здоровими, а у разі будь-яких неприємностей не займатися самолікуванням, а одразу звертатися до фахівців.

   Тож, перефразовуючи народне прислів'я, можемо впевнено сказати, що треба берегти плаття знову, а здоров'я змолоду!

    Робота центру саногенного мислення продовжується.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее