Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Лисичанська тепломережа виставляє мещканцям рахунки за послуги, яких не існує

   У Лисичанську більше 150 сімей відмовилися від послуг міської тепломережі і встановили індивідуальне опалення. Але, при цьому вони регулярно отримують рахунки на оплату за послугу, якої не користуються.

   Пройшовши всі процедури за погодженням дозвільних документів, сплативши установку індивідуального опалення, мешканці Лисичанська дізналися, що місцева тепломережа продовжує нараховувати плату, за тепло, яким вони не користуються. При цьому, люди стверджують, що на їх дозвільних документах стоять підписи всіх посадових осіб, в тому числі і тепломережі, яка брала безпосередню участь при виконанні даних робіт.

   Фахівці, які встановлювали індивідуальне опалення 150 лисичанським сім'ям, стверджують, що подібний випадок перший в їх багаторічній практиці. Адже в складі комісії, яка розглядала заяви громадян, входить і представник тепломережі.

   У Лисичанської тепломережі, коментувати ситуацію відмовилися, лише повідомивши, що подали позов до суду на виконком лисичанского міськради, з вимогою скасувати рішення комісії, яка видавала дозволи.

Похожие новости
· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

· Працівники пожежної служби м.Лисичанс...

<
Последнее в фотогалерее