Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :

В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон :


Поиск по сайту
«Золотий розсип літературних імен Луганщини»

   Літературна географія Луганщини здавна рясніє яскравими літературними іменами, серед яких безсмертні  - і Володимир Даль, і Борис Грінченко. На зелених берегах Айдару писав свої вірші-пісні Олексій Кольцов. У степовому Старобільську черпав  натхнення високообдарований белетрист Всеволод Гаршин. «Донецькою Швейцарією» називав ці місця Антон Павлович Чехов. 

   Тут розпочав свій літературний шлях неперевершений поет-лірик з «Лисичого над Дінцем» Володимир Сосюра. Красу шахтарської професії оспівували Павло Безпощадний, Борис Горбатов та Владислав Титов. Воєнне та післявоєнне лихоліття яскраво та талановито  відобразив  в своїх творах  Григір Тютюнник. Повернулися з полів бою Другої світової війни до мирного життя і з ентузіазмом  почали писати нові літературні сторінки нашого славного краю вчорашні воїни – Степан Бугорков, Федір Вольний, Геннадій Довнар, Йосип Курлат, Іван Савич.

   Пропонуємо Вашій увазі книжкову виставку «Золотий розсип літературних імен Луганщини», яка діє в секторі краєзнавчої літератури центральної бібліотеки. На ній представлені поетичні збірки поетів Луганщини:  Василя Голобородька, Микити Чернявського, Павла Беспощадного, Ганни Гайворонської  та інших.   Не можна не сказати і про поетів нашого міста Лисичанська. На виставці – збірки віршів поетів лисичанського літературного об’єднання «Істок»: Валентини Голубицької, Анатолія Алексєєнко, Алли Проневич  та багатьох інших талановитих поетів, якими так багата наша Луганщина.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее