Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон :

В ПК "Диамант" отремонтировали танцевальные залы
В ПК "Диамант" отремонтировали танцевальные залы :


Поиск по сайту
Творчість Шевченка...

   9 березня 2016 у нашому коледжі когорта викладачів та студентів приєдналася до вшанування пам'яті  від дня народження геніального поета і художника Тараса Григоровича Шевченка.

   Центр мов дав змогу  перегорнути сторінки геніальності  великого сина України у світовому вимирі, адже на заході лунали переклади творів Кобзаря (а їх перекладено багатьма мовами світу: грузинською, вірменською, казахською, узбецькою, німецькою, англійською, французькою, датською, новогрецькою, іспанською, хінді, японською, в'єтнамською, корейською, румунською, італійською, угорською, малайською, бенгальською тощо). Творчість Шевченка постає чи не найвидатнішим всеєвропейським і світовим явищем глядачі заочно відвідали The Taras Shevchenko Museum of Canadа, який розташований у місті Торонто та є унікальним в західному світі, крім колекції експонатів є зібрання багатьох документів та матеріалів.

   У центрі уваги музею знаходяться експонати, присвячені мистецтву, життю і літературній спадщині засновника сучасної української мови. В експозиції можна побачити численні видання Кобзаря, яких у колекції нараховується більше 100. Крім того, у музеї є художні копії творів Шевченка в багатьох жанрах, усі професійної музейної якості, які спеціально оформлено в Україні для музею.

   Про все більшу світову славу великого Кобзаря свідчать пам'ятники, яких у світі  понад 1100.

   Тарас Шевченко!... Це ім'я дорогоцінною перлиною виблискує у золотій скарбниці світової культури. У славній плеяді безсмертних класиків літератури.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее