Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
Їх життя – подвиг!

   Кожен день віддаляє нас від героїчних подій 40-х років минулого століття. Але Друга світова війна ще й досі нагадує нам про себе, лунаючи в наших серцях болем і смутком. І чим далі у минуле відходять грізні обриси війни, тим важливіше стає необхідність пам’ятати полеглих героїв, які загинули заради нашого світлого майбутнього.

   Історію пишуть не лише в книгах. Найбільш значущі події знаходять своє відображення у пам’ятних знаках, обелісках, пам’ятниках та меморіальних дошках, які будуть вічно нагадувати молодому поколінню про їх подвиг. Про все це розповів краєзнавчий репортаж «Сторінки історії розповідають», який пройшов в бібліотеці-філії сімейного читання № 8.

   Під час заходу користувачі шкільного віку мали змогу переглянути відео презентацію «Пам'ять у рукотворному камені»,  яка познайомила їх з історією створення пам’ятників на території міста Привілля. Учасники заходу в цей день  відвідали братські могили та обеліски, щоб вшанувати пам'ять полеглих хвилиною мовчання.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее