Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
«Сучасні заклади освіти – 2016»

  17–19 березня 2016 року ВП «Лисичанський педагогічний коледж узяв участь у VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016», яку було організовано компанією «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України в Палаці дітей та юнацтва м. Київ.

  
Навчальний заклад представляла директор Мінєнко Галина Миколаївна у складі делегації Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. До участі в конкурсі від коледжу було представлено проект в номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти», який удостоєно золотої медалі цього престижного заходу.

   Представлений проект окреслював інноваційну діяльність Лисичанського педагогічного коледжу за напрямами:

  • ефективне застосування ІКТ в навчальному процесі як запорука якісної підготовки майбутніх педагогів у інноваційному освітньому просторі, визначивши при цьому роль навчально-методичної лабораторії в професійному становленні конкурентоспроможного фахівця та досвід співробітництва навчального закладу з провідними установами міста, області, країни;

  •  інноваційні підходи до організації педагогічної практики в професійній підготовці майбутнього фахівця;

  • нові акценти становлення особистості педагога: «Молодіжний медіа-центр. UA» як модель системної роботи в інформаційному просторі педагогічного коледжу, національно-патріотичне виховання студентської молоді.
Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее