Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный заво...
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный завод" ко Дню стеклодела :

Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :


Поиск по сайту
Щодо роботи комісії із соціального страхування

    Лисичанська міська виконавча дирекція Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності нагадує, що згідно п. 3.1.4 Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням від 23.06.2008 р. № 25 (зі змінами) (надалі Положення № 25), комісія із соціального страхування веде облік осіб, які часто та довго хворіють (особи, які за останні 12 місяців були непрацездатними з приводу одного захворювання не менше трьох випадків із загальною кількістю днів непрацездатності 30-40 днів або з приводу різних захворювань не менше чотирьох випадків за останні 12 місяців із загальною кількістю днів непрацездатності 40-50 днів), а також осіб, які отримали листки непрацездатності у зв’язку із невиробничими травмами, аналізує, інформує та вносить пропозиції з питань зниження рівня захворюваності роботодавцю та представнику застрахованих осіб.

Згідно п. 3.1.2 Положення № 25 комісія (уповноважений) здійснює контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення застрахованим особам.

Тому, наголошуємо, що відповідно до чинного законодавства для призначення допомог документи за місцем роботи розглядаються:

— по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах — не пізніше десяти днів з дня їх надходження;

— на поховання — не пізніше дня, що настає за днем звернення.

Згідно проведеного аналізу своєчасності подання заяв-розрахунків за 2015 рік встановлено недотримання вимог вищезазначеного п.3.1.2 Положення № 25 .

Вважаючи на вищевказане просимо розглянути питання щодо надання до Лисичанської міської виконавчої дирекції заяв-розрахунків не рідше двох разів на місяць, а по можливості — по мірі надходження листків непрацездатності від застрахованих осіб.

Директор Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП В.В. Масуліс

Похожие новости
· Про результати діяльності спостережно...

· Лисичанський міський голова вважає, щ...

<
Последнее в фотогалерее