Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
Не тільки культура, а ще й аромати Сходу в бібліотеці

"Жива бібліотека" - це особливий оригінальний проект, альтернативний засіб пізнання світу, в якому книгою стає людина. 

Жива бібліотека працює так, як і звичайна, добре нам відома бібліотека. Єдине, що їх відрізняє - це те, що книги в живій бібліотеці - не звичні, паперові, а живі люди. 

Жива бібліотека - це спроба відкрити шлях до кращого розуміння відмінностей між людьми. Тому ця ініціатива спрямована на всі соціальні верстви, які хочуть дізнатися про інших та про самих себе.

Перша жива бібліотека відбулася в Данії в 2000 році. Зараз вона проходить в 50 країнах всього світу і набуває подальшої популяризації. 

Жива бібліотека створює можливість діалогу між несхожими людьми, сприяє отриманню життєвого досвіду, поліпшенню якості людських відносин та формуванню стійкої позитивної життєвої позиції молодих людей.

Живою книгою може стати кожна людина з цікавою, незвичайною історією життя, яка має бажання розповісти про себе, поділитися власним досвідом і бути готовою відповісти на питання читачів в живій бесіді.

Ось такий цікавий проект запропонувала центральна бібліотека своїм користувачам. В цьому році юні відвідувачі бібліотеки мали змогу "почитати" живі книги. Професійний психолог, дизайнер-модельєр, менеджер - ці самодостатні люди охоче спілкувалися з молоддю, ділилися своїми професійним та життєвим досвідом. Всі бажаючі отримали відповіді на питання, які не можна знайти в звичайних книгах.

Фахівці бібліотеки працюють над подальшим розвитком живої бібліотеки в нашому місті та запрошують самодостатніх, цікавих людей до участі в проекті.

Якщо Ви комунікабельна доросла  та відповідальна людина, яка має бажання розповісти про свій статус, досвід та готові відкрито обговорити своє життя, пропонуємо Вам взяти участь в проекті "Жива бібліотека" і стати "Живою книгою"

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее