Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Мари...
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Марией Казминой :

Встреча руководства КТП с жителями района Проле...
Встреча руководства КТП с жителями района Пролетарск :


Поиск по сайту
«Видавнича справа та редагування»

   28 березня 2016 року студенти-першокурсники спеціальності «Видавнича справа та редагування» відвідали міський музей нашого земляка, видатного творця українського слова Володимира Сосюри.

   Знати свою малу батьківщину означає доторкнутися до сторінок історії, відчути себе свідком подій минулого століття. Ім'я улюбленого поета-земляка увічнено в назвах вулиць Лисичанська і Луганська, Артемівська і Донецька, Дебальцевого і багатьох інших міст Донбасу. Його ім'я носить клуб Лисичанського склозаводу. Тут же створено меморіальний музей В.М.Сосюри. Саме в цьому музеї екскурсовод Сидоренко Л.В. познайомила студентів з цікавими фактами життя поета.

    Молодь залучилася до вивчення творчості В.Сосюри, історії свого рідного міста. Справжня велика любов до України починається саме з таких знайомств з окремими постатями рідного куточка землі, який називається мала батьківщина.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее