Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :

В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон :


Поиск по сайту
«Організація правової освіти,як фактор гуманізації простору дитини»

   Семінар під такою назвою пройшов в центральній бібліотеці 8 квітня для викладачів Лисичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5. На семінар була запрошена й співробітник кримінальної поліції, яка розповіла викладачам про відповідальність батьків та вчителів за виховання дітей, познайомила із печальною статистикою нашого міста щодо правопорушень та злочинів, скоєних неповнолітніми.

   Працівники ж центральної бібліотеки ознайомили присутніх з роботою бібліотеки щодо правової освіти мешканців міста та розповіли про нові проекти, над якими працюють зараз. Учасники семінару дізналися про безкоштовну юридичну приймальню, про роботу соціально-психологічної служби та про те, що в центральній бібліотеці працює дискусійний кіноклуб з прав людини "Docudays UA". Директор КЗ "Лисичанська ЦБС" Н.О. Радюшина розповіла про те, як важлива правова освіта у вихованні дітей та закликала вчителів разом з учнями долучатися до дискусійного кіноклубу.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее