Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный заво...
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный завод" ко Дню стеклодела :

Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :


Поиск по сайту
Бібліотека на допомогу ВПО

   Внутрішньо переміщені особи, які проживають в Лисичанську вже влились в громаду міста. А робота центральної бібліотеки активно сприяла цьому. 24 людини з числа внутрішньо переміщених вже пройшли навчання з основ комп’ютерної грамотності, інші тимчасові переселенці відвідують культурні заходи бібліотеки, 2 з них стали учасниками дискусійного кіноклубу «Docudays UA».

   Щотижня внутрішньо переміщені особи мають змогу безкоштовно скористатися професійною допомогою психолога Валентини Григорівни Барановської та отримати юридичну допомогу у Анатолія Олександровича Рижкова в "Бібліотечній юридичній приймальні".

   Інформацію, корисну для внутрішньо переміщених осіб, можна отримати, користуючись актуальними матеріалами тематичного кейсу "Інформація для ВПО" та матеріалами, розміщеними на інформаційному стенді "Важлива інформація для тимчасових переселенців із зони АТО": контакти та координати з сайту Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Інформаційного ресурсу для громадян, "Відновлення Донбасу", поради психолога тощо.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее