Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Кіноклуб "Docudays UA" при центральній бібліотеці

   Права людини? Ви вважаєте що про це треба говорити? Тоді запрошуємо Вас до кіноклубу "Docudays UA" при центральній бібліотеці на перегляд ексклюзивного документального кіно про права людини. Право на демонстрацію цих фільмів центральна бібліотека отримала в результаті перемоги в конкурсі "Кіноклуб Docudays UA в бібліотеці". організованого в рамках програми "Бібліоміст" та Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини.

   В нашому кіноклубі Ви зможете подивитися документальні фільми з прав людини на основі реальних життєвих історій, висловити свої враження від перегляду стрічки та прийняти участь у дискусії. 

   Зустрічі у кіноклубі "Docudays UA" відбуваються 2 рази на місяць. Стежте за анонсами на нашому сайті та в соціальних мережах на сторінках центральної бібліотеки.

Похожие новости
· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

<
Последнее в фотогалерее