Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Мари...
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Марией Казминой :

Встреча руководства КТП с жителями района Проле...
Встреча руководства КТП с жителями района Пролетарск :


Поиск по сайту
Лідерство як стиль життя.

Голова студентського парламенту Лисичанського педагогічного коледжу Огієнко Олександр став учасником ІІ Всеукраїнського студентського форуму «Студентське самоврядування – школа лідерства ХХІ століття», що проводився 21-24 квітня 2016 року на базі Хмельницького національного університету. Цей форум організований всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національний студентський союз».

На черговому засіданні інформаційно-аналітичного майданчику Центру молодіжних ініціатив Олександр проінформував учасників про обговорення на форумі актуальних проблем самоврядування, участі у тренінгах та семінарах, спрямованих на розвиток лідерських якостей, практичних умінь та навичок, про коло знайомств та студентських розваг.

Який же досвід роботи діяльності органів студентського самоврядування ВНЗ, з 17-ти областей України, корисним і цікавим стане для молоді нашого педагогічного коледжу?

По-перше, це внесення змін до річного плану в аспекті впровадження різних форм роботи щодо взаємодій ОСС з представниками влади, громадськими організаціями, ЗМІ. Цінно і корисно спланувати екскурсійно – пізнавальні прогулянки по місту, області, країні.

По-друге, передбачити проведення насичених інтерактивних розважальних програм. І обов'язково, кожному члену студентського парламенту, активному громадянину держави щоденно доводити свою можливість бути корисним для суспільства, просувати нові ідеї, відстоювати права, надихати людей навколо та переконувати їх у їх здібностях і можливостях лідерства!

Учасники майданчику обговорили можливість участі у заходах, присвячених Дню пам'яті і примирення, найголовнішим з яких – зустріч із учасниками бойових дій АТО. Було прийнято рішення щодо організації благодійної акції «Україна понад усе!»

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее