Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон :

В ПК "Диамант" отремонтировали танцевальные залы
В ПК "Диамант" отремонтировали танцевальные залы :


Поиск по сайту
«День Європи»

   4 травня 2016 року в рамках реалізації Програми «День Європи» у Лисичанському педагогічному коледжі на базі Центру мов відбулося знайомство когорти студентів та викладачів з мовною палітрою Європи.

   Завідувач Центру мов, Сєдих В. П., ознайомила присутніх з рядом проектів, які працюють над підтримкою розмаїття європейських мов – це і Багатомовна Європа: тенденції у політиці і практиці мультилінгвізму в Європі, День мов, який пропагує розвиток викладання мов у світі та багато інших.

   Цікавим та пізнавальним був екскурс в історію формування та становлення європейських мов, за яким було надано відповідь на запитання, а чи дійсно всі вони є «європейськими мовами». Використання інформаційного осередку Центру мов сприяло осмисленому та візуалізованому сприйняттю матеріалу завдяки стендовим експозиціям «Генеалогічна дивергенція мов» та «Наш корінь у земну вростає вісь», які представляють цікаві факти щодо сучасного стану, розповсюдження та функціонування європейських мов, крім цього студенти мали змогу познайомитись з генеалогічним деревом індоєвропейської мовної сім'ї, переглянути історичні події, які були значущими в період їх становлення.

   Сєдих В. П. означила сформульовану Європейським Союзом мету впровадження Дня мов, пріоритети володіння іноземною мовою, які визначено у стратегії «Освіти впродовж життя» в рекомендаціях Європейського парламенту та Європейської ради від 18 грудня 2006 року. На заході було передбачено напрямки роботи у галузі вивчення іноземних мов на подальший навчальний рік відповідно до євроінтеграції з метою долучення до комунікативного простору Європи.
   Підготувала В. П. Сєдих

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее