Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
Важкий шлях до правди

   17 травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій 1937-1938 рр. З метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, бібліотечні працівники бібліотеки-філії сімейного читання №8 провели годину історії під назвою «Злочин, якому немає прощення». 

   Молодь з хвилюванням і трепетом дізнались  про «велику чистку» 1937-1938 рр., яка охопила весь Радянський Союз і була спрямована на знищення так званих «ворогів народу». Смертний вирок ставав звичайним явищем і не підлягав апеляції. У кращому разі, на «ворогів народу» чекав тривалий термін ув’язнення в концтаборах. Головним наслідком масових репресій було фізичне винищення активної та інтелектуальної частини нації.

   Учасники зустрічі дійшли висновків, що всі ми повинні пам’ятати про жертв політичних репресій  і не маємо права забувати про те, яку страшну трагедію довелось пережити нашому багатостраждальному українському народові на шляху до незалежності.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее