Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
"Бренд "Україна"

Продовжується демонстрація проектів в рамках програми "Бренд "Україна". Цього тижня для студентів коледжу викладачами Чуріловою В.Є. та Літовкою О.П. презентовано проекти "Історія Гідності" та "Духовно-патріотичне виховання автентичними засобами козацької педагогіки", що ілюструють поступ українства до власної свободи, волі і незалежності.

Гортаючи сторінки радянського тоталітарного режиму на сторінках проекту "Історія Гідності", де висвітлено знищення українського селянства та української інтелектуальної еліти, русифікаторська політика та антирелігійні кампанії Кремля, студенти поринули у 20-30-ті роки голодоморів, згадали 43-й рік утисків вірян Української греко-католицької церкви, окремі події буремного ХХ століття.

У проекті представлено внесок українців у перемогу над нацизмом у Європі та простежено демократичні спроби, намагання українців залишитися гідними вже у часи незалежної України. Основна сюжетна лінія мала на меті продемонструвати волелюбний дух українського народу, який неодноразово намагалися знищити, який вистояв і, за потреби, вистоїть знову, адже за ним – багатомільйонна підтримка прадідів, які знали ціну життя та свободи.

З іншого боку, проект "Духовно-патріотичне виховання автентичними засобами козацької педагогіки" занурив студентство у світ козацької педагогіки як феноменального явища і складової української етнопедагогіки, яка зберегла найкращі духовні цінності народу, передаючи їх із покоління в покоління.

На сторінках проекту висвітлювався досвід виховання, формування і навчання особистості (прогресивні форми батьківського опікування немовлят і дітей дошкільного віку, робота з отроками, підлітками і юнаками та побудова взаємин між дорослими). На прикладах переможних козацьких походів, родинних традицій, ставлень до жінки-матері як берегині роду демонструвались неписані закони лицарської честі, що передбачали любов до батьків, рідної мови, вірність у коханні, дружбі, побратимстві, ставлення до Батьківщини-України, готовність захищати слабших і молодших.

Цікавими і захоплюючими для студентів стали відеодайджести про українське козацтво як національно-культурний та історичний феномен, його походження, звичаї і традиції, військові подвиги, про значення і символізм козацького чуба.

Проекти, пронизані духом патріотизму, справили гарне враження на студентську аудиторію.

Похожие новости
· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
High Quality Copy Om...
Canada Goose Women's...
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Обсуждаемые темы
High Quality Copy... [0]
Canada Goose Wome... [0]