Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :

Конкурс вокалистов "Квітка-душа" памяти Ирины ...
Конкурс вокалистов "Квітка-душа"  памяти Ирины Томко :


Поиск по сайту
«Слобожанщина – натхнення моє»

   Луганщина – світанок України. Вона виростила, виховала та дала українській літературі людей, які своєю творчістю  завоювали  право носити величне і горде звання поета.

   24 травня в центральній бібліотеці учні Лисичанської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 14 прийняли участь в літературному екскурсі «Слобожанщина – натхнення моє». Протягом зустрічі діти згадали відомих і талановитих поетів, письменників Луганщини, творчість яких наповнена любов’ю до батьківської домівки, рідної оселі і своєї Батьківщини: Ганну Гайворонську, Сергія Кривоноса, Йосипа Курлата, Івана Світличного та багатьох інших.

   Відома лисичанська поетеса Алла Проневич, яка була запрошена на зустріч, розповіла про свій життєвий та творчий шлях, познайомила зі своїми поетичними збірками та зачитала вірші, які були написані останнім часом. Тепла цій зустрічі додало виконання власних пісень Алли Олександрівни під гітару.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее