Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Реальні мрії про "Омріяну Україну"

    3 червня в центральній бібліотеці Лисичанська відбулась унікальна зустріч з Олексієм Толкачовим  - яскравою особистістю, ерудованою людиною,  відомим в Україні та поза її межами громадським діячем, публіцистом-просвітником, філософом, архітектором нового світу, засновником та головою  Благодійного фонду «Омріяна країна».

   Саме за ініціативою цього фонду та за сприяння ГО "Відродження Сходу" відбулася презентація його книги "Омріяна Україна".

   Відвідувачі бібліотеки змогли дізнатися від автора про трансформації, які мають відбутися в Україні, про проблеми ідентичності України, її глобальну місію у світі і про те, як почати працювати над творенням нашого світлого майбутнього разом, просто почавши із себе.

    Головним меседжем цієї зустрічі було звернення-заклик до присутніх: любити - любити себе, своє оточення, своє місто і свою країну. Бо саме завдяки цьому, за словами Олексія: "Наші найсміливіші мрії закономірно стануть реальністю".

Похожие новости
· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· Про результати діяльності спостережно...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

<
Последнее в фотогалерее