Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
ДПІ у м. Лисичанску ІНФОРМУЄ

Лисичанський регіон: з початку 2016 року бюджет отримав 906 тис. грн. плати за ліцензії

«Роздрібна торгівля алкогольними напоями (окрім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, зокрема їх виробниками, за наявності у них ліцензій. Так за січень-травень 2016 року бюджет Лисичанського регіону поповнився на 906 тис. грн. від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Це на 379,1 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Виробники підакцизних товарів до державного бюджету спрямували 3146,8 тис. грн. акцизного податку» — про це повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПІ у м. Лисичанську Роман Жадан.

«Окрім цього, за п’ять місяців поточного року, бюджет поповнився на 5047,2 тис. грн. завдяки надходженню акцизного податку від реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.» — додав Роман Михайлович.

Зауважимо: з 1 липня 2015 року ліцензуванню підлягає діяльність по виробництву, імпорту, експорту, оптовій та/або роздрібній торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв. Отже, суб’єктам господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю пивом необхідно отримати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Така діяльність повинна здійснюватися суто в місцях торгівлі, визначених статтею 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і звернення спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» від 19.12.95 р. № 481. При цьому фізичні особи підприємці — платники єдиного податку, що здійснюють роздрібну торгівлю пивом за готівкові розрахунки, зобов’язані застосовувати належним чином зареєстровані, опломбовані та переведені у фіскальний режим реєстратори розрахункових операцій (РРО) з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, підтверджуючих виконання розрахункових операцій, або використовувати КУРО і РК у випадках, передбачених чинним законодавством.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее