Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Літній відпочинок разом із бібліотекою

    Літні канікули – пора розваг та відпочинку для дітей нашого міста. Ми знаємо, як з нетерпінням вони чекали на ці літні місяці. Бо після напруженого навчального року їм треба відпочити, насолодитись сонцем, теплом і вільним часом.

    Для тих дітлахів, які  полюбляють читати книги 2 липня, бібліотека-філія сімейного читання № 8  провела літній єралаш «Літній промінчик на книжковій сторінці». На початку заходу юні читачі були запрошені на екскурсію до бібліотеки, де на них чекав перегляд дитячої літератури «Що читати влітку?».

    Згодом усі разом пішли у сквер відпочинку міста Привілля,  де діти  із задоволенням прийняли участь у вікторині «Серпантин казок»  та іграх:  «Пошук скарбів з острова Книголюбів», «Бібліотека – книжчин дім», «Веселі фанти». Юні читачі чудово впоралися із завданнями та закріпили знання з прочитаних творів. Найкмітливіші й найрозумніші отримали на згадку про весело проведений час пам’ятні подарунки.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее