Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
Бібліопікнік або Абонементом під відкритим небом

   На годиннику - 12-00, на календарі - Літо, за вікном - зелена галявина, а біля бібліотеки-філії сімейного читання №2 - Бібліопікнік. Читачам сподобався інтелектуально-розважальний відпочинок, який організували працівники бібліотеки.

   Різноманітна программа для учасників клубу сімейного спілкування "Сімейне коло" розважила дітей та дорослих. Під час дегустації "Книжкового асорті", відпочиваючі насолоджувалися зустріччу з новими книгами, розповідали про свої сімейні книжкові пристрасті.

   В рухливих та інтелектуальних іграх, сімейних конкурсах, в вікторині "Про зеленые леса и лесные чудеса" з задоволенням приймали участь і діти і дорослі, а особливо сподобався присутнім майстер-клас з виготовлення книжки-малятка. Діти охоче приєдналися до творчого процесу. Завершився пікнік фотосесією "Спіймані за читанням".

   Спільний відпочинок подарував багато радощів та сонячного настрою, згуртував людей різного віку, сприяв укріпленню сімейних відносин та здоровому дозвіллю.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее