Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :

В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон :


Поиск по сайту
Запрошуємо на фотовиставку!

18 серпня о 12-00 в Лисичанській центральній бібліотеці відбудеться відкриття фотовиставки "Зупинимо туберкульоз разом".  

Фотографії, які будуть представлені на виставці - це історії людей, що побороли хворобу або лікуються зараз від туберкульозу. На жаль, в суспільстві склався стереотип, що туберкульозом хворіють лише наркомани чи особи без житла. Але туберкульоз може бути поряд з кожним. 

Організатори фотовиставки - ГО "Суспільна служба правової допомоги" сподіваються, що ця фотовиставка допоможе змінити в суспільстві ставлення до хворих, допоможе їм повернутися до нормального життя та не відчувати себе ізольованими. Для того, щоб підготувати цю виставку команда проекту провела фотозйомку у лікувальних закладах міст Лисичанськ та Рубіжне. Це розповідь не тільки про хворих, а й про лікарів, які роблять важливу справу. 

Не будьте байдужими, зупинимо туберкульоз разом!

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее