Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Лисичанський відділ поліції нагадує

Громадяни, які добровільно здадуть зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності

Це дає можливість громадянам позбутися зброї, яка зберігається без відповідного дозволу та тягне за собою кримінальну відповідальність. Як показує проведений аналіз, більшість вилучених співробітниками поліції вибухових матеріалів правопорушники знаходять на території розташованих на території обслуговування Лисичанського відділу поліції, і зберігають для власних потреб.

Кримінальний кодекс говорить, що носіння, зберігання, придбання, виготовлення або збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без відповідного дозволу карається позбавленням волі на строк від 2-х до 5-ти років.

Особи, які добровільно здали зброю до Лисичанського відділу поліції, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності. Також громадянам, які добровільно здали гладкоствольну, газову або холодну зброю, надається можливість після збору необхідної відповідного пакета документів зброю оформити на своє ім’я.

Бажаючі отримати роз’яснення з питання здачі зброї чи вибухових пристроїв можуть звернутися до чергової частини тел. (06451) 7-04-54; 7-06- 91; 050-622-92-33;068-567-76-81.

Похожие новости
· Лисичанський міський голова зустрівся...

· Лисичанський міський голова вважає, щ...

<
Последнее в фотогалерее