Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили вопросы предоставления су...
В Лисичанске обсудили вопросы предоставления субсидий :

Понимание сезона
Понимание сезона :

Навигация

Поиск по сайту
В Лисичанську пройшла акція "Ми вам допоможемо!"

   19 серпня, відмічається Всесвітній день гуманітарної допомоги. Цей день нагадує всім країнам світу, що існують конфлікти, стихійні лиха, багато людей проживає в нужді, потребує допомоги, а також нагадує, що є люди, які її забезпечують.

   За період збройних конфліктів, криз та катастроф велика кількість професіоналів різних сфер діяльності, які відданні гуманітарній справі, докладають неймовірні зусилля аби надати допомогу людям, що її потребують. У тому числі, потерпілим надається психологічна, інформаційна та соціально-педагогічна допомога.

   З метою привернення уваги громадськості до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, а також проблематики насильства фахівцями із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами мобільної бригади Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» у м. Лисичанську було проведено акцію «Ми вам допоможемо!», у ході якої проводилась робота з пересічними громадянами з питань попередження та подолання ґендерно-обумовленого насильства та забезпечення доступу до послуг з охорони репродуктивного здоров’я. Під час акції серед жителів міста розповсюджувалась друкована продукція з питань попередження насильства й надавалась інформація про організації та заклади, до яких можна звернутись за допомогою.

   Якщо Ви знаєте людину, яка постраждала від насильства (фізичного, сексуального, психологічного), порадьте їй звернутися за конфедиційною допомогою!

   Телефон Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства за номером: 0-800-500-335 або 386 (з мобільного).

   Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
СИЛЬНЫЕ МУЖЧИНЫ. КАК...
"Как за рюмкой — она...
Как помочь ребенку б...
Статистика показывае...
Начни с себя
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем