Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
В Лисичанську пройшла акція "Ми вам допоможемо!"

   19 серпня, відмічається Всесвітній день гуманітарної допомоги. Цей день нагадує всім країнам світу, що існують конфлікти, стихійні лиха, багато людей проживає в нужді, потребує допомоги, а також нагадує, що є люди, які її забезпечують.

   За період збройних конфліктів, криз та катастроф велика кількість професіоналів різних сфер діяльності, які відданні гуманітарній справі, докладають неймовірні зусилля аби надати допомогу людям, що її потребують. У тому числі, потерпілим надається психологічна, інформаційна та соціально-педагогічна допомога.

   З метою привернення уваги громадськості до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, а також проблематики насильства фахівцями із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами мобільної бригади Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» у м. Лисичанську було проведено акцію «Ми вам допоможемо!», у ході якої проводилась робота з пересічними громадянами з питань попередження та подолання ґендерно-обумовленого насильства та забезпечення доступу до послуг з охорони репродуктивного здоров’я. Під час акції серед жителів міста розповсюджувалась друкована продукція з питань попередження насильства й надавалась інформація про організації та заклади, до яких можна звернутись за допомогою.

   Якщо Ви знаєте людину, яка постраждала від насильства (фізичного, сексуального, психологічного), порадьте їй звернутися за конфедиційною допомогою!

   Телефон Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства за номером: 0-800-500-335 або 386 (з мобільного).

   Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее