Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный заво...
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный завод" ко Дню стеклодела :

Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :


Поиск по сайту
Фотовиставка «Здолаємо туберкульоз разом»

   18 серпня у центральній бібліотеці відбулося відкриття фотоекспозиції «Здолаємо туберкульоз разом», на якій представлено до 80-ти робіт. Автор фото – заслужений журналіст України, головний редактор Інтернет – видання «Паралель - медіа» Володимир Лермонтов.

   Фотографії, які представлені на виставці – це історії людей, що побороли хворобу, або зараз лікуються від туберкульозу. Фотозйомка проводилася у лікувальних закладах Лисичанська та Рубіжного. Кожна фотографія – це окрема історія, окреме життя. Це розповідь не тільки про хворих, а й про лікарів, які роблять дуже важливу справу.

   Фотовиставка була організована за підтримки громадської організації (ГО) «Суспільна служба правової допомоги», координатор проекту – Максим Данильченко. У відкритті виставки взяли участь представники лисичанської міської ради, лікарі  та мешканці міста.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее