Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :


Поиск по сайту
«Перші дні дитини в школі»

   У день, коли у всіх навчальних закладах країни пролунав перший дзвоник, у студентів IV курсу спеціальності «Початкова освіта» ВП «Лисичанський педагогічний коледж імені Тараса Шевченка» розпочалася педагогічна (пасивна) практика «Перші дні дитини в школі» на базі Лисичанських загальноосвітніх шкіл №4 та №12, яка тривала з 01.09.2016 р. до 07.09.2016 року.

  Провідні вчителі початкових класів міста Банник М.О., Очиченко В.М., Карєлова Л.В. протягом тижня познайомили студентів із своєрідністю періоду адаптації дитини до нових умов у перший тиждень її перебування у школі, з особливостями роботи вчителя з першокласниками та їх батьками, формування дослідницьких умінь, пов'язаних з вивченням рівня готовності дітей до шкільного життя.

   Перехід від дошкільного до молодшого шкільного дитинства є одним із найбільш відповідальних періодів у життєвому циклі людини. Вступ дитини до школи – це різка зміна її життя та діяльності. Помітно змінюється весь розклад життя дитини, її соціальне становище. Провідним видом діяльності першокласника стає навчання. Навчання – це праця серйозна, потрібна організація дисципліни, вольових зусиль зі сторони дитини. Все частіше доводиться робити те, що треба, а не те, що хочеться.

   Студенти спостерігали за організацією навчально-виховного процесу у перші дні дитини у школі, брали участь у проведенні перерв та фізхвилинок, виявляли мотиви навчання у дітей, рівень їх знань та умінь і провели дослідження з адаптації дитини в школі. Вчителі класів познайомили студентів з оновленими програмами навчальних предметів у початковій школі у світлі Концепції нової школи.

   Спостерігаючи за діяльністю вчителя студенти дійшли висновку, що важливу роль в адаптації першокласника до школи має доцільність методів, форм, прийомів роботи вчителя початкових класів, ефективність його взаємодії з батьками учнів, вміння сформувати інтерес до навчання, школи.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее