Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске поздравили работников дошкольного ...
В Лисичанске поздравили работников дошкольного образования :

В Лисичанске депутата оштрафовали за незаконный...
В Лисичанске депутата оштрафовали за незаконный торговый объект :

Навигация

Поиск по сайту
160-річниці від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка

   Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, листа Міністерства інформаційної політики України від 16.08.2016 № 16-08/08 на виконання Плану з підготовки та проведення заходів, присвячених 160-річниці від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка – видатного українського письменника, вченого та громадського діяча у Лисичанському педагогічному коледжі було здійснено ряд заходів: 2 березня 2016 року проведено конкурс творів за творчістю І. Франка «Скарби найкращі душі молодої…».

   У травні 2016 року розроблено мультимедійні проекти «Це моя Україна (І. Франко)» , «Багатогранна діяльність І. Я. Франка».

   15 вересня 2016 року викладачем Гречишкіною Т. О. булo взято участь у Міжнародній науковій конференції «Іван Франко у творенні української національної ідентичності», де було представлено результати дослідження з теми «Питання національного виховання та особливості формування ідеалу виховання (За І. Франком)».

   16 вересня 2016 року з метою популяризації творчого доробку І. Франка для студентів ІІ курсів спеціальності «Початкова освіта» було проведено лекцію «Вічно живий! Завжди актуальний! І. Я. Франко». В результати цієї роботи майбутні вчителі отримали змогу осягнути унікальність творчого доробку І. Франка, його внесок до розвитку української мови та літератури.

Похожие новости
· Лисичанск почти на 100% готов к прием...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Кем хотят быть мужчины
СИЛЬНЫЕ МУЖЧИНЫ. КАК...
"Как за рюмкой — она...
Как помочь ребенку б...
Статистика показывае...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем