Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
У Лисичанську підсумували літню оздоровчу кампанію 2016 року

21 вересня, відбулась Координаційну рада з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

Під час засідання учасники ради та запрошені керівники й співробітники підприємств різних форм власності підсумували літню оздоровчу кампанію 2016 року та запланували роботу пришкільних літніх мовних таборів та табору «Рекорд» з денним перебуванням на 2017 рік.

Під час виступу начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт наголосила, що за підсумками літньої оздоровчої кампанії 2016 року різними формами оздоровчих послуг було охоплено 3328 дітей пільгових категорій. З них оздоровлено 619 дітей та охоплено різними формами відпочинку 2709 дітей.

Зокрема, за літню кампанію 2016 року було заплановано охопити послугами оздоровлення та відпочинку 3500 дітей шкільного віку. За підсумками загальних показників за літній період охоплені відпочинком і оздоровленням 3645 дітей шкільного віку. З них 799 дітей - забезпечені оздоровленням, а 2846 дітей - забезпечені відпочинком.

Таким чином, Лисичанська міська рада вжила всі необхідні заходи щодо охоплення оздоровленням та відпочинком дітей шкільного віку не менше рівня минулого року та планових показників, - підсумувала Ніна Петрівна.

Окрім того, під час засідання за активну участь і організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей Подяками Лисичанської міської ради були нагороджені керівники підприємств і установ міста

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее