Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный заво...
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный завод" ко Дню стеклодела :

Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :


Поиск по сайту
Увага!!! Правоохоронці попереджають про Інтернет шахраїв

   Правоохоронці вкотре звертаються до громадян бути обачними під час купівлі товарів через інтернет-сайти. Особи з недобросовісними намірами охоче приймають завдатки, оплату частинами чи у повному розмірі за виставлений на продаж товар, якого взагалі може не існувати. Торгівля давно заполонила популярні соціальні мережі, де також не обходиться без нечистих на руку користувачів. Складність встановлення цих шахраїв полягає у віддаленості місця їх перебування, проблем з ідентифікацією та простеженням руху коштів, здобутих злочинним шляхом.

   Поліцейські закликають громадян розраховуватися за товар, придбаний в Інтернеті, за допомогою функції «накладений платіж» при отримуванні замовлення, та користуватися тільки перевіреними інтернет-магазинами.

   В разі надходження сумнівної інформації, пов’язаної із необхідністю перерахунку грошей, звернутися до поліції за номером телефону «102», або за номером чергової частини(06451) 7-06-91; 050-662-92-33; 068-567-76-81.

  Начальник Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області підполковник поліції М.В. Черніков

Похожие новости
· Про результати діяльності спостережно...

<
Последнее в фотогалерее