Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
«Центр молодіжних ініціатив»

21 вересня.2016 року в коледжі відбулося відкрите засідання «Центру молодіжних ініціатив». На порядку денному стояли два питання, які сьогодні хвилюють студентів нашого навчального закладу - це питання про тенденції інклюзивної освіти та впровадження концепції «Нової школи» в освіті.

Обговорюючи концепцію «Нової школи», викладач коледжу Пивоварова Г.С. познайомила студентів з її основними положеннями, зробила акцентна тому, що зміни стосуються кожного освітянина, адже «Завтра – саме Вам працювати в цій школі!». Також вона звернула увагу на те, що буде змінюватися система мотивування діяльності вчителя, зокрема, вчителі, які пройдуть добровільну незалежну сертифікацію, будуть отримувати надбавку.

В Концепції зазначено, що насамперед, учителю буде надано академічну свободу. Він зможе готувати власні авторські навчальні програми, власноруч обирати підручники, методи, стратегії, способи і засоби навчання; активно виражати власну фахову думку. Держава гарантуватиме йому свободу від втручання у професійну діяльність.

Концепція «Нової школи» вбачає роль учителя – не як єдиного наставника та джерело знань, а як коуча, фасилітатора, тьютора, модератора в індивідуальній освітній траєкторії дитини.

У цілому спілкування пройшло в приємній, відкритій атмосфері взаємоповаги до різних точок зору. Сподіваємося, що й надалі зустрічі «Центру молодіжних ініціатив» будуть змістовними та актуальними!

Похожие новости
· ИННОВАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ОТКРЫТ!

· Инновационный центр в Лисичанске

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем