Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Горняк сказал - горняк сделал. Итоги забастовки...
Горняк сказал - горняк сделал. Итоги забастовки шахтеров "Лисичанскугля" :

группа Елеон - Приближается День тот
группа Елеон - Приближается День тот :

Навигация
Поиск по сайту
У Лисичанську пройшли заходи до Дня партизанської слави

   22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі — усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

   До цієї визначної дати в закладах культури проведені наступні заходи: бліц-інформація «Герої партизанських лісів» (бібліотека-філія для дітей № 10), тематична бесіда «Великий подвиг партизана» (КЗ «Лисичанський міський краєзнавчий музей»), вечір — пам’яті «Шагнувшие в бессмертие» (КЗ «Лисичанський міський ПК»), тематичний вечір «Слави і пам’яті гідні» (КЗ «ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська»). Під час заходів присутні дізнались про історію цього пам’ятного дня, діяльність підпільних організацій в нашому місті, мужність та героїзм юнаків та дівчат у партизанському русі, які не шкодували свого життя за честь і свободу своєї Батьківщини, а також переглянули слайди історичних документів та фото. Наприкінці заходів присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

   Проведені заходи сприяли вихованню патріотичних почуттів у підростаючого покоління, шанувати історичне минуле своє Батьківщини та вчитися на прикладі подвигів героїв бути мужніми, відважними та відповідальними громадянами нашої країни.

   Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Особенности уплотнит...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем