Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :

В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон :


Поиск по сайту
Вечір знайомств з першокурсниками

   Для більшості першокурсників вступ до вишу є новим періодом життя, який вимагає активного пристосування до у

мов студентського буття. Першокурсник має пережити цю зміну обставин життя, включатися в нові й незвичні події. А якщо першокурсник проживає в гуртожитку, то він автоматично поринає у незабутню казку, головними героями якої є: Друзі, Побут, Умови та Незабутні враження. Тож, 22 вересня 2016 року в гуртожитку відбувся вечір знайомств з першокурсниками. Студенти різних спеціальностей, різних уподобань та поглядів за місяць спільного проживання стали великою, дружньою, справжньою родиною.

   На вечорі знайомств студенти, не стримуючи емоцій радості та задоволення, бурхливими оплесками вітали першокурсників, підтримували юних співаків та танцюристів, які активно долучилися до творчого студентського життя. Студенти-першокурсники Глотова Лоліта, Мулявчик Лілія, Чернишов Сергій, Громак Катя, Жингалов Олександр, Огороднічук Ліна викликали у присутніх найбільшу симпатію та отримали бурхливі оплески на свою честь.

   Розважальний захід доповнила довгоочікувана дискотека, яка зібрала та об'єднала всіх енергійних, красивих та талановитих студентів у велике коло дружби, взаємоповаги та єдності. Залучившись підтримкою своїх нових друзів, першокурсники впевнені, що гуртожиток стане для них новим етапом дорослого життя, на якому поруч будуть Дружба, Повага та Взаєморозуміння.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее