Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Модно бути читачем!

Своє професійне свято працівники бібліотеки-філії сімейного читання №8 відзначили напередодні Всеукраїнського дня бібліотек незвично - на майдані міста Привілля. Бібліотекарі не тільки продемонстрували, що книга та читання необхідні кожному в житті, а й розкрили мешканцям міста усе різноманіття книжкового дивосвіту, яким володіє сучасна бібліотека.

Свою улюблену бібліотеку привітали зі святом не тільки постійні читачі, а й учні 9 класу КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №29», які разом зі шкільним бібліотекарем Вікторією Львовою долучилися до святкового флеш-мобу «Віват читачу!».

Флеш-моб пройшов біля пам’ятного знаку «Я люблю Привілля». На яскраве та незвичайне дійство зійшлося багато мешканців міста: лунали гарні привітання та побажання.

Усім бажаючим працівники бібліотеки запропонували взяти  участь у веселій інтелектуальній грі «Складач», надавши для роздумів слово «книгохранилище». А щоб дітям було цікавіше, бібліотекарі зачитували вірш, наприкінці кожної строфи якого було слово-загадка. Відгадавши та доповнивши вірша, учасники гри вибудовували його об’ємними «живими» літерами...

Святкова зустріч завершилася екскурсією до бібліотеки-філії для усіх охочих мешканців міста.

Усі читачі залишилися задоволеними після свята, а їх вдячність – найкраща нагорода. Адже читач для кожної книгозбірні – то найбажаніший і найважливіший друг, для якого хочеться ставати ще краще!

Похожие новости
· Сергій Баранник: «Друге півріччя може...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
High Quality Copy Om...
Canada Goose Women's...
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Обсуждаемые темы
High Quality Copy... [0]
Canada Goose Wome... [0]