Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
100 лет Рубежанской "Заре"
100 лет Рубежанской "Заре" :

Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раз...
Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раздражительностью :

Навигация
Поиск по сайту
Модно бути читачем!

Своє професійне свято працівники бібліотеки-філії сімейного читання №8 відзначили напередодні Всеукраїнського дня бібліотек незвично - на майдані міста Привілля. Бібліотекарі не тільки продемонстрували, що книга та читання необхідні кожному в житті, а й розкрили мешканцям міста усе різноманіття книжкового дивосвіту, яким володіє сучасна бібліотека.

Свою улюблену бібліотеку привітали зі святом не тільки постійні читачі, а й учні 9 класу КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №29», які разом зі шкільним бібліотекарем Вікторією Львовою долучилися до святкового флеш-мобу «Віват читачу!».

Флеш-моб пройшов біля пам’ятного знаку «Я люблю Привілля». На яскраве та незвичайне дійство зійшлося багато мешканців міста: лунали гарні привітання та побажання.

Усім бажаючим працівники бібліотеки запропонували взяти  участь у веселій інтелектуальній грі «Складач», надавши для роздумів слово «книгохранилище». А щоб дітям було цікавіше, бібліотекарі зачитували вірш, наприкінці кожної строфи якого було слово-загадка. Відгадавши та доповнивши вірша, учасники гри вибудовували його об’ємними «живими» літерами...

Святкова зустріч завершилася екскурсією до бібліотеки-філії для усіх охочих мешканців міста.

Усі читачі залишилися задоволеними після свята, а їх вдячність – найкраща нагорода. Адже читач для кожної книгозбірні – то найбажаніший і найважливіший друг, для якого хочеться ставати ще краще!

Похожие новости
· Сергій Баранник: «Друге півріччя може...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Вопросы диетологу: к...
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем