Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Настановча конференція з курсового проектування

   26 вересня 2016 р. для студентів 4-х курсів всіх спеціальностей відбулася настановча конференція з курсового проектування, метою якої було виділити головні завдання виконання курсової роботи. Познайомити студентів з вимогами до написання та оформлення роботи. Спрямувати діяльність студентів на творчі пошуки, застосування сучасних інформаційно-комунікаційних та педагогічних технологій при відборі, опрацюванні та виконанні роботи.

   Відкрила конференцію заступник директора з навчально-виробничої практики Ігнатуша А.Л., яка познайомила присутніх з загальними положеннями курсової роботи як складової підготовки майбутнього фахівця.

   Вимоги до написання та оформлення курсової роботи висвітлила у своїй презентації заступник директора з навчальної роботи, кандидат філологічних наук Тарарива Л.Ю.

   Про вимоги до захисту курсової роботи доповіла Ляшенко К.І., викладач педагогічних дисциплін. Учасникам конференції було представлено виставку кращих студентських курсових робіт попередніх років.

   Також практичне значення конференції було визначено у виступі студентки-випускниці 2016 року, Загоруйко Влади, яка презентувала власну роботу, що стала однією з кращих курсових робіт 2015-2016 н.р.

   Бажаємо успіхів та творчих злетів під час написання та захисту курсових робіт. Нехай Ваша робота стане новим проривом у науці та техніці!

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее