Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :

В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон :


Поиск по сайту
"День добра та поваги"

Другий місяць осені починається з особливої дати — 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день — ще одна можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Адже це люди, які мають великий досвід, знання, вміння та мудрість.

На передодні Дня ветерана, Міжнародного дня людей похилого віку у Лисичанському територіальному центрі для підопічних відбувся святковий захід за участю народно-інструментального ансамблю «Сувенир». В залі лунали задушевні привітання, а улюблені музичні композиції стали чудовим подарунком для ветеранів, нагадуючи їм про юність та прожите життя.

Від усього серця працівники терцентру вітають ветеранів зі святом, бажають миру, добра і щастя, міцного здоров’я, радості, довголіття та злагоди у ваших родинах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться теплий, душевний вогник — вічне джерело наснаги й любові.

Із святом Вас, шановні ветерани!!!

Лисичанський територіальний центр

Похожие новости
· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

<
Последнее в фотогалерее