Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Ароматне свято осені влаштували бібліотекарі для людей похилого віку

   За вікном осінь. Розмаїття барв і кольорів природи чарують усіх. Літо вже забрало сонячні теплі  дні . На вулиці стає прохолодно. А в затишному приміщенні  товариства «Джерело» зібралися люди похилого віку за чашкою ароматного напою. Саме для  них співробітники бібліотеки-філії №3 підготували вечір святкового настрою «Чайна церемонія» в рамках святкування Дня людей похилого віку. Гості заходу зібралися щоб поспілкуватися, дізнатися більше про філософію чаювання в різних країнах та насолодитися цим ароматним напоєм.

   Протягом заходу присутні взяли й участь у «Чайній вікторині», за допомогою якої дізналися, що кожен сорт чаю має свій неповторний аромат, різні види чаю по-різному впливають на організм людини: вони втамовують спрагу і знімають втому, освіжають тіло і мають цілющий вплив на душу й тіло, впливають на тиск і, навіть, можуть знизити ризик ішемічного інсульту. 

   До речі, бібліотекарі не тільки влаштували чайне свято, а й організували благодійну акцію «Від серця до серця», за допомогою якої користувачі бібліотеки та самі бібліотекарі зібрали посуд та одяг  і передали їх товариству «Джерело». 

Похожие новости
· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· В Лисичанске объекты торговли стали б...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем