Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Горняк сказал - горняк сделал. Итоги забастовки...
Горняк сказал - горняк сделал. Итоги забастовки шахтеров "Лисичанскугля" :

группа Елеон - Приближается День тот
группа Елеон - Приближается День тот :

Навигация
Поиск по сайту
Ухвалено одноголосно

Проведено чергове засідання навчально-методичної ради. Порядок денний передбачав обговорення основних напрямів організації студентської наукової роботи в рамках профільних кабінетів, лабораторій, студентського наукового товариства на 2016-2017 н.р., результатів експертної оцінки курсових робіт випускників, стану ведення навчальної документації й вимог до підготовки матеріалів для проведення директорських контрольних робіт.

У процесі обговорення особливостей студентської науково-пошукової роботи члени ради визнали, що необхідним є проведення моніторингу якості стану виконання наукових робіт студентів на базі навчально-методичної лабораторії та фахових кабінетів під керівництвом викладачів-предметників.

Завідувач навчально-методичним кабінетом Сергієнко Л.В., як основний доповідач, зазначила, що актуальним є використання можливостей хмарних технологій, програмного забезпечення Microsoft для проведення студентських наукових досліджень. Співдоповідач методист Жалдакова Ю.В. повідомила, що необхідним є підготовка плану проведення консультаційно-семінарських годин для студентів й обговорення визначеного питання на поточних засіданнях циклових комісій.

Заступник директора з навчальної роботи Тарарива Л.Ю. оприлюднила вимоги до підготовки директорських контрольних робіт й особливості процедури їх проведення.

Завідувач денним навчанням Матліна О.В. ознайомила членів ради з результатом аналізу стану ведення навчальної документації, наголосила на обов'язковому дотриманні вимог.

Рішення навчально-методичної ради ухвалено одноголосно.

     
Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Особенности уплотнит...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем