Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Молитва, творящая чудо. Ольга Голикова
Молитва, творящая чудо. Ольга Голикова :

"На волне": выставка в Лисичанском музее
"На волне": выставка в Лисичанском музее :

Навигация
Поиск по сайту
Ухвалено одноголосно

Проведено чергове засідання навчально-методичної ради. Порядок денний передбачав обговорення основних напрямів організації студентської наукової роботи в рамках профільних кабінетів, лабораторій, студентського наукового товариства на 2016-2017 н.р., результатів експертної оцінки курсових робіт випускників, стану ведення навчальної документації й вимог до підготовки матеріалів для проведення директорських контрольних робіт.

У процесі обговорення особливостей студентської науково-пошукової роботи члени ради визнали, що необхідним є проведення моніторингу якості стану виконання наукових робіт студентів на базі навчально-методичної лабораторії та фахових кабінетів під керівництвом викладачів-предметників.

Завідувач навчально-методичним кабінетом Сергієнко Л.В., як основний доповідач, зазначила, що актуальним є використання можливостей хмарних технологій, програмного забезпечення Microsoft для проведення студентських наукових досліджень. Співдоповідач методист Жалдакова Ю.В. повідомила, що необхідним є підготовка плану проведення консультаційно-семінарських годин для студентів й обговорення визначеного питання на поточних засіданнях циклових комісій.

Заступник директора з навчальної роботи Тарарива Л.Ю. оприлюднила вимоги до підготовки директорських контрольних робіт й особливості процедури їх проведення.

Завідувач денним навчанням Матліна О.В. ознайомила членів ради з результатом аналізу стану ведення навчальної документації, наголосила на обов'язковому дотриманні вимог.

Рішення навчально-методичної ради ухвалено одноголосно.

     
Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Как помочь ребенку б...
Статистика показывае...
Начни с себя
Что должна делать же...
Фaкты тoгo, кaк Ииcу...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем