Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Что Господь готов сделать ради тебя? Ольга Голи...
Что Господь готов сделать ради тебя? Ольга Голикова. : 18.06.2017 - на воскресном служении в церкви \"Миссия Свет Христа\", проповедь Ольги Дмитриевны \"Что Господь готов сделать ради тебя?\" - как вы ответите на этот вопрос?
Божье благоволение в жизни героев Священного Писания, -
применимо ли оно в наше время и как? Сколько раз надо просить, чтобы дали и стучать, чтобы отворили? Как наши молитвы связаны с возможностями небес?
\"1. Песнь восхождения. К Господу воззвал я в скорби моей, и Он услышал меня. 2. Господи! избавь душу мою от уст лживых, от языка лукавого. 3. Что даст тебе и что прибавит тебе язык лукавый? 4. Изощренные стрелы сильного, с горящими углями дроковыми. 5. Горе мне, что я пребываю у Мосоха, живу у шатров Кидарских. 6. Долго жила душа моя с ненавидящими мир. 7. Я мирен: но только заговорю, они — к войне\" (Псалтирь 119:1-7). Как Господь являет защиту Своим помазанникам? Восхождение начинается с того, что ты сможешь побеждать клевету. Клевета, сплетни и обиды - оружие дьявола. Умеешь ли ты применять Божье оружие против врага?
Как применять власть и распространять ее созидательным образом? Легко ли мыслить категориями неба?
Молитва-прошения достигая Божьих высот.

Игры для детей на пляже в районе "Стекольный"
Игры для детей на пляже в районе "Стекольный" :

Навигация
Поиск по сайту
У навчальних закладах Лисичанська пройшов рейд щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки

   20 та 21 жовтня співробітниками відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради спільно із співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області провели перевірку стосовно дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах міста.

   Під час перевірки було виявлено, що всі навчальні заклади міста дотримуються вимог техногенної та пожежної безпеки:

— в належному стані знаходяться шляхи евакуації та запасні виходи з приміщень;

— в належному стані та кількості первинні засоби пожежогасіння;

— оформлені куточки цивільного захисту, протипожежної безпеки;

— педагогічний та технічний персонал навчальних закладів проходить навчання з техніки безпеки та пожежної безпеки, правил надання першої домедичної допомоги;

— ведеться постійна робота з вихованцями, учнями та студентами з правил пожежної та техногенної безпеки, поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Також співробітники провели бесіду тв. інструктаж з питань неухильного виконання вимог техногенної і пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій та щодо дотримання правил мінної безпеки з педагогічними колективами загальноосвітніх закладів, зі студентами та викладачами професійно-технічних навчальних закладів.

Зазначимо, що діти дошкільного віку складають найбільшу групу ризику, тому що в пошуках цікавостей вони найчастіше стають жертвами надзвичайних пригод. Виною тому є недостатньо розвинене відчуття загрози у малюків. І попередити та проінформувати їх про небезпеку, познайомити з першочерговими діями при виникненні надзвичайної події та правилами порятунку власного життя — головна мета усіх дорослих! Тому співробітники приділили більш значну увагу бесіді з вихованцями дошкільних навчальних закладів міста з правил безпеки, яких варто дотримуватися, аби не виникло пожежі; що потрібно робити, якщо загорання все ж сталося. Також нагадали дітям правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та наголосили, що ні в якому разі не можна торкатися підозрілого предмету, залишених сумок, пакетів, предметів побуту тощо.

Проведені заходи підвищують обізнаність дітей та дають змогу зменшити кількість пожеж та надзвичайних пригод за участю дітей, школярів та підлітків.

Шановні дорослі! Виховуйте у своїх дітях навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми про елементарні правила безпеки під час перебування вдома.

Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

Похожие новости
· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Семінар «Захист трудових, соціально-е...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Особенности уплотнит...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем