Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
«Активні громадяни»

   Лисичанський педагогічний коледж долучився до всесвітньої програми «Активні громадяни», яка має на меті сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади. Мета програми – створити світ, у якому люди мають можливість мирно й ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого розвитку1 своїх громад.

   Так, викладач Ляшенко К.І. була запрошена до участі у Національному навчальному візиті до м. Тернополя, організований за підтримки Британської ради, який відбувся протягом 20-24 жовтня 2016 р. Всього у заході взяло участь близько 30 учасників з різних куточків України.

   Під час зустрічі були проведені різноманітні, корисні та цікаві тренінги та семінари-практикуми щодо принципів партнерської взаємодії, моніторингу та оцінки прогресу й розвитку партнерів та учасників, а також методів фасилітації. Також організатори візиту надали прекрасну можливість познайомитися з культурними та історичними пам'ятками міста та області, дізнатися про найактивніші громадські організації, були проведені ділові зустрічі з мерією та ОДА Тернополя, з метою інформування учасників про діяльність громадських організацій, наладження партнерства з владою мста.

  Результатом візиту стало надання практичної платформи для створення проекту соціальної дії, що настане наступним кроком вирішенні професійних завдань викладачів коледжу. Адже програма «Активні громадяни» готує фасилітаторів, які є потенційними агентами змін у своїх громадах.

Похожие новости
· Шановні громадяни, постраждалі внаслі...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
High Quality Copy Om...
Canada Goose Women's...
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Обсуждаемые темы
High Quality Copy... [0]
Canada Goose Wome... [0]