Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Мари...
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Марией Казминой :

Встреча руководства КТП с жителями района Проле...
Встреча руководства КТП с жителями района Пролетарск :


Поиск по сайту
«Активні громадяни»

   Лисичанський педагогічний коледж долучився до всесвітньої програми «Активні громадяни», яка має на меті сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади. Мета програми – створити світ, у якому люди мають можливість мирно й ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого розвитку1 своїх громад.

   Так, викладач Ляшенко К.І. була запрошена до участі у Національному навчальному візиті до м. Тернополя, організований за підтримки Британської ради, який відбувся протягом 20-24 жовтня 2016 р. Всього у заході взяло участь близько 30 учасників з різних куточків України.

   Під час зустрічі були проведені різноманітні, корисні та цікаві тренінги та семінари-практикуми щодо принципів партнерської взаємодії, моніторингу та оцінки прогресу й розвитку партнерів та учасників, а також методів фасилітації. Також організатори візиту надали прекрасну можливість познайомитися з культурними та історичними пам'ятками міста та області, дізнатися про найактивніші громадські організації, були проведені ділові зустрічі з мерією та ОДА Тернополя, з метою інформування учасників про діяльність громадських організацій, наладження партнерства з владою мста.

  Результатом візиту стало надання практичної платформи для створення проекту соціальної дії, що настане наступним кроком вирішенні професійних завдань викладачів коледжу. Адже програма «Активні громадяни» готує фасилітаторів, які є потенційними агентами змін у своїх громадах.

Похожие новости
· Шановні громадяни, постраждалі внаслі...

<
Последнее в фотогалерее