Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
відзначення 80-ї річниці заснування коледжу...

   Проведено чергове засідання соціально-гуманітарної ради. Порядок денний передбачав обговорення програм підготовки ювілею, присвяченого відзначенню 80-ї річниці від дня заснування Лисичанського педагогічного коледжу, відзначення Дня Гідності і Свободи, Дня студента та новорічного шоу 2016.

   Основний доповідач завідувач музею історії коледжу Севастянова О.А., довела до уваги присутніх основні змістові сегменти підготовки до відзначення 80-ти річчя Лисичанського педагогічного коледжу у 2017-2018 н.р., зазначила, відповідальних із термінами їх виконання.

   Заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Літовка О.П. наголосила на актуальності й особистій відповідальності кожного члену колективу при підготовці до ювілейної події.

   Голова ради СГР Чурілова В.Є. у процесі розгляду особливостей підготовки до урочистостей з нагоди Дня студента, Дня Гідності і Свободи та ін.. у 2016 році наголосила на активній підтримці викладацького складу студентської ініціативи та використанні творчого потенціалу майбутніх педагогів.

   Програма відзначення 80-ї річниці заснування коледжу затверджена одноголосно.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее