Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :


Поиск по сайту
«Реформа початкової освіти: реалії та перспективи»

   На базі лабораторії початкової освіти 24 листопада для студентів 3-4 курсів спеціальності «Початкова освіта» було проведено освітній workshop «Реформа початкової освіти: реалії та перспективи». Гостями заходи стали вчителі ЗОШ №№ 13, 4, НВК «Гарант» м. Лисичанськ.

    Візія воркшопу складалася з подання характеристики основних зміни та методичних рекомендацій щодо оновлених програм початкових класів; інформування студентської молоді щодо різновидів сучасних освітніх підходів до якості навчання у нашому регіоні.

   У ході заходу було підкреслено значення сучасних підходів до організації навчально-виховного процесу в початковій школі. Хедлайнери-доповідачі висвітлили Концепцію та основні положення нової української школи. Учасники долучилися до жвавої дискусії щодо змін в програмах початкової школи. Вчителі шкіл розділили досвід застосування оновлених методичних рекомендації, що дало змогу студентам систематизувати власні знання та у подальшому продемонструвати набуті навички під час педагогічної практики «Пробні уроки в школі».

   Перспективною лінією подальшої діяльності вбачаємо у затвердженні положення

 

менторингового майданчику щодо партнерської роботи вчителів початкових класів НВК «Гарант» м. Лисичанськ та викладачів коледжу.


   Підготувала Ляшенко К.І.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее